In the Name of God
Welcome to MyTennis4u   Ad Banner اولين سايت
 آموزشي تنِس
 در ايران
مقدم شما را گرامي ميداريم  
در باره ما | معرفي به دوستان | تماس با ما | پرسش از مربي | فهرست منابع آموزشي سايت
M y T e n n i s   F o r  Y o u
مصطفي صالح :::  عضو تيم ملي ديويس کاپ و قهرمان ليگ سراسري ايران
فهرست اسامي قهرمانان تنيس ايران

مصطفي صالح در هجدهم آذرماه 1341بدنيا آمد و همانند ساير تنيسورها از سنين نونهالي يعني 6 سالگي با توپ و راکت آشنا شد و با ادامه تمرينات خود در سن 10 سالگي در اولين مسابقه خود شرکت کرد .

وي از همان ابتدا با جديتي که داشت خود را به عنوان يکي از استعدادهاي اين ورزش مطرح کرد بطوري که در سن 12 سالگي موفق به کسب مقام قهرماني زير 14 سال ايران گرديد و بعد از آن در رده هاي زير 16 و زير 18 سال کشور نيز موفق به تکرار مقام قهرماني خود گرديد و با درخشش در اين دوران خود را به تيم ملي ايران معرفي کرد . وي با همان جديت و تلاش خود موفق شد در سال 1363 درکشور فرانسه جزء 100 بازيکن برتر اين کشور قرار گيرد و در سال 1365 نيزموفق شد اين افتخار را در کشور آلمان کسب کند و جزء 100 بازيکن برتر رده اول اين کشور قرار گيرد .

وي چندين سال متمادي در ليگهاي تنيس آلمان حضوري فعال و موثر داشت . از ديگر افتخارات او کسب عنوان بازيکن برتر جام ديويس در سال 1370 ميباشد که در آن سال تيم ايران با حضور وي موفق شد تا بدون باخت از دسته 3 آسيا به دسته 2 راه پيدا کند . وي تا سال 1375 عضو ثابت تيم ديويس کاپ ايران بوده است و دو بار سابقه حضور در مسابقات آسيايي در کارنامه بازيکني او مشاهده مي شود .
وي با استفاده از تجربه حضور در ليگهاي تراز اول کشورهاي اروپايي ، دو بار قهرماني ليگ سراسري ايران را بهمراه تيمهاي فتح و عمران کيش بدست آورد. وي پس از سالها بازي در اروپا و تيمهاي مختلف داخلي و خارجي با دوران بازيکني خود خداحافظي کرد و خود را در کسوت مربيگري آزمود که همانند کارنامه بازيکني او کارنامه اي موفق و درخشان مي باشد زيرا تيم ديويس کاپ ايران با هدايت و مربيگري او در سال 1380 توانست بدون شکست ، از دسته 3 آسيا دوباره به دسته 2 آسيا بازگردد. وي هم اکنون مشغول آموزش تنيس به علاقه مندان اين رشته مي باشد.

فهرست اسامي قهرمانان تنيس ايران

       
       
       
       

 

درباره ما

معرفي به دوستان

تماس با ما

پرسش از مربي

فهرست مطالب

صفحه اصلي

 

Best View with Internet Explorer 5 and newer at 800*600 Resolution

Copy Right © 2003
 Mohammad Haghshenas
email: webmaster@mytennis4u.com
 

تمامي حقوق مربوط به طراحي و محتواي ارايه شده متعلق به اين سايت است و هرگونه بهره برداري غيرمجاز ممنوع است.